Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Nike

  32.90  29.61 

  Ngjyrë

  • Gjelbër e lehtë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë nga brendi Nike.
  Dimensionet: 48cm x 30cm x 15cm
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Gjelbër e lehtë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.