Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Nike

  38.90  35.01 

  Ngjyrë

  • Qumështi
  Clear

  Përshkrim

  Çantë nga brendi Nike.
  Dimensionet: 25cm x 20cm x 13cm
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Qumështi

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.