Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Nike

  29.90  26.91 

  Ngjyrë

  • Rozë e lehtë
  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë Nike
  Dimensionet: 46cm x 31cm x 13cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Rozë e lehtë, Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.