Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Nike

  21.90  17.52 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë Nike
  Dimensionet: 41cm X 10cm X 15cm
  Përbërja e materialit: 100% poliester

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.