Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Nike

  32.90  29.61 

  Ngjyrë

  • Hiri e mbllyur
  Clear

  Përshkrim

  Çantë nga brendi Nike.
  Nike Elemental LBR
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Hiri e mbllyur

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.