Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Çantë Nike

  29.90  26.91 

  Nuk ka mbetur në stok

  Përshkrim

  Çantë Nike
  Dimensionet: 46cm x 30cm x 13cm
  Përbërja e materialit: 100% poliester

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.