Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Puma

  19.90  17.91 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë
  PUMA Academy Multi Waist Bag
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.