Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Puma

  32.90  29.61 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera
  Clear

  Përshkrim

  Çantë nga brendi Puma
  Dimensionet: 28 x 51 x 25cm (35L).

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.