Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Puma

  24.90  22.41 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë Puma
  Dimensionet: 46 x 23.5 x 20 cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.