Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Puma

  17.90  14.32 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë nga brendi Puma
  Dimensionet: 17cm x 22cm x 8cm
  Përbërja e materialit: 100% poliester

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.