Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Çantë shpine

  49.99  44.99 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë shpine nga brendi Project.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Project

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.