Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë

  26.99  24.29 

  Kemi momentalisht në stok

  Përshkrim

  Çantë e përshtatshme për përditshmëri, me një dorezë të vetme dhe me detaje ngjyrë ari.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Bezhë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.