Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Nike

  59.90  53.91 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Nike SB Charge.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  42.5, 43, 44, 44.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.