Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çizme Adidas Terrex

  149.90  134.91 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 41 1/341 1/3
  • 42 2/342 2/3
  • 4444
  • 44 2/344 2/3
  • 45 1/345 1/3
  Clear

  Përshkrim

  Çizme Adidas Terrex Heron CW CP.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  41 1/3, 42 2/3, 44, 44 2/3, 45 1/3

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.