Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çizme Adidas Terrex

  129.90  103.92 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 40 2/340 2/3
  • 4141
  • 4444
  • 44 2/344 2/3
  • 4848
  Clear

  Përshkrim

  Çizme Adidas Terrex Heron Mid CW CP.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  40 2/3, 41, 44, 44 2/3, 48

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.