Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çizme Adidas Terrex

  159.90  127.92 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 40 2/340 2/3
  • 4444
  • 44 2/344 2/3
  • 4646
  • 4747
  Clear

  Përshkrim

  Çizme Adidas Terret Pathmaker

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  40 2/3, 44, 44 2/3, 46, 47

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.