Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çizme Nike

  96.90  77.52 

  Ngjyrë

  • Kafe

  Madhësi

  • 40.540.5
  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  • 4545
  • 4646
  Clear

  Përshkrim

  Çizme Nike Manoa Leather.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Kafe

  Madhësi

  40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.