Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çizme Timberland

  118.90  83.90 

  Ngjyrë

  • Kafe e lehtë

  Madhësi

  • 30.530.5
  • 32.532.5
  • 34.534.5
  • 3131
  • 3232
  • 3333
  • 3434
  Clear

  Përshkrim

  Çizme nga brendi Timberland.

  Informacion shtesë

  Markë

  Timberland

  Ngjyrë

  Kafe e lehtë

  Madhësi

  30.5, 32.5, 34.5, 31, 32, 33, 34

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.