Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çizme

  59.95  47.96 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 3636
  • 3737
  • 3838
  • 3939
  • 4040
  • 4141
  Clear

  Përshkrim

  Çizme nga brendi Tata Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Tata Italia

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  36, 37, 38, 39, 40, 41

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.