Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çorape 3/1 Adidas

  9.90  8.91 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Çorapa 3/1 nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë, Zezë

  Madhësi

  S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.