Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çorape Adidas

  12.90  11.61 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • S (37-39)S (37-39)
  • M (40-42)M (40-42)
  • L (43-45)L (43-45)
  Clear

  Përshkrim

  Çorape nga brendi Adidas (3 palë).
  Përbërja e materialit: pambuk, najlon, elastan, poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  S (37-39), M (40-42), L (43-45)

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.