Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çorape Adidas

  11.90  10.71 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Çorape (set 3 palë) nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.