Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çorape Adidas

  11.90  10.71 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • 35-3835-38
  Clear

  Përshkrim

  Çorape nga brendi Adidas (3 palë).
  Përbërja e materialit: 73% pambuk / 22% poliester / 3% najlon / 2% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  35-38

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.