Menu

Menu

  Shporta

  Risi

  Çorape Nike

  16.90  15.21 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Çorape nga brendi Nike.
  Modeli: Dri-FIT.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.