Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çorape Nike

  8.90  8.01 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • S (34-38)S (34-38)
  • M (38-42)M (38-42)
  • L (42-46)L (42-46)
  • XL (46-50)XL (46-50)
  Clear

  Përshkrim

  Çorape Nike (3 palë)

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  S (34-38), M (38-42), L (42-46), XL (46-50)

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.