Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Doreza Nike

  16.90  15.21 

  Ngjyrë

  • Gjelbër

  Madhësi

  • 33
  • 44
  • 55
  • 66
  Clear
  SKU: CU8176 398Gj Kategoria: , , , , , ,

  Përshkrim

  Dorëza Futbolli nga brendi Nike

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Madhësi

  3, 4, 5, 6

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.