Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Duks

  12.95  10.36 

  Ngjyrë

  • Bordo
  • Gjelbër
  • Hiri e mbyllur
  • Kaltër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: D338144 Kategori:

  Përshkrim

  Duks nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 70% poliester / 30% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bordo, Gjelbër, Hiri e mbyllur, Kaltër

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.