Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks

  12.95  10.36 

  Ngjyrë

  • Ambergris
  • Hiri
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 70% pambuk / 30% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Ambergris, Hiri, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.