Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Duks

  19.95  15.96 

  Ngjyrë

  • Bezhë
  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 65% pambuk / 35% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bezhë, Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.