Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks

  19.99  17.99 

  Ngjyrë

  • Kafe
  • Kaltër
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Nice & Chic.
  Përbërja e materialit: 65% poliester / 35% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Kafe, Kaltër, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.