Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Duks

  12.99  11.69 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Italian J. Hart & Bros
  Përbërja e produktit : 100%Poliester

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.