Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Duks

  19.95  12.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  • Kuqe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Italian Piazza Italia
  Përbërja e materialit 79% pambuk 19% poliester 2% elastan

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër, Kuqe

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.