Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Duks

  19.95  12.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Bordo
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 36151Z Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Duks nga brendi Italian Piazza Italia.
  Përbërja e materialit 79% pambuk 17% poliester 4% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Bordo, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.