Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Duks

  7.95  7.16 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • 1010
  • 1212
  • 1414
  • 3/43/4
  • 4/54/5
  • 5/65/6
  • 7/87/8
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Italian Piazza Italia
  Përbërja e materialit 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  10, 12, 14, 3/4, 4/5, 5/6, 7/8

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.