Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks

  9.95  7.96 

  Ngjyrë

  • Hiri e hapur
  • Kaltër-Gjelbër
  • Rozë-Portokalli
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks për femra nga brendi Piazza Italia, jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjatë.
  Përbërja e materialit: 65% poliester / 35% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri e hapur, Kaltër-Gjelbër, Rozë-Portokalli, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.