Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Adidas

  59.90  47.92 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Adidas.
  Stacked Logo Full-Zip
  Përbërja e materialit: 77% pambuk / 23% poliester i ricikluar.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.