Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Adidas

  59.90  47.92 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Adidas.
  Designed to move motion hooded
  Përbërja e materialit: 50% pambuk / 46% poliester / 4% elestan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.