Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Duks Adidas

  64.90  51.92 

  Ngjyrë

  • Bordo

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Adidas.
  Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bordo

  Madhësi

  S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.