Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Duks Adidas

  59.90  53.91 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks nga brendi Adidas.
  Trefoil Essentials
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.