Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Adidas

  89.90  80.91 

  Ngjyrë

  • Gjelbër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks Adidas Z.N.E. Aeroready Full-Zip
  Përbërja e materialit: 58% poliester / 42% poliester i ricikluar.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.