Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Adidas

  79.90  39.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: FS2456KM Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Duks nga brendi Adidas.
  Colorblock Full-Zip
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.