Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Adidas

  69.90  45.00 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: FT2933H Kategoria: , , , , , ,

  Përshkrim

  Duks nga brendi Adidas.
  Përbërja e materialit: 70% pambuk / 30% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.