Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Adidas

  79.90  39.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: GM6529Z Kategoria: , , , , , ,

  Përshkrim

  Duks nga brendi Adidas.
  Adidas Z.N.E.
  Përbërja e materialit: 60% pambuk / 40% poliester i ricikluar.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.