Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Adidas

  59.90  53.91 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • 3434
  • 3838
  • 4040
  Clear
  SKU: GC6791B Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Duks nga brendi Adidas.
  Përbërja e materialit : 70% Pambuk 30% Poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  34, 38, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.