Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Adidas

  49.90  44.91 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: DDV160 Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  “Duks Adidas Trefoil Essentials
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.”

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Hiri, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.