Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Adidas

  44.90  35.92 

  Ngjyrë

  • Hiri e mbllyur

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Duks Adidas Essentials Linear
  Përbërja e materialit: 52% pambuk / 48% poliester i ricikluar.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Hiri e mbllyur

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.