Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Duks Adidas

  59.90  29.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Kuqe
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Adidas Big Trefoil

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë, Kuqe, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.