Menu

Menu

  Shporta

  E shitur

  Duks me kapelë

  This product is currently out of stock and unavailable.

  SKU: 27310 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Duks me kapelë dhe me mbishkrimin SUPER FLUO në pjesën mbrapa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Gëlqere

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.