Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Duks Nike

  54.00  49.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: DCU5676011Z Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Duks për femra nga brendi Nike
  Nike Sportswear Swoosh.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.