Menu

Menu

  Shporta

  Duks Nike

  59.00 

  Ngjyrë

  • Rozë e ndezur
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Duks Nike Air.
  Përbërja e materialit: 80% pambuk / 20% poliester

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Rozë e ndezur, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.